Киевский международный фестиваль рекламы
/ Як взяти участь / Подача конкурсних робіт без акредитації

Подача конкурсних робіт без акредитації

Щоб Ваші творчі роботи взяли участь у Фестивалі, а значить, достойно розмістилися в експозиції фестивальних робіт, були оцінені журі і найкращі нагороджені призами, Вам необхідно:
 
1.     Ознайомитися з конкурсною програмою та визначитися з конкурсними категоріями.
 
2.     Підготувати роботи згідно з технічними вимогами, що ставляться до робіт (вимоги наведені в описі кожного конкурсу).
 
3.     Зареєструвати компанію/себе як учасника.
 
4.     Щоб заповнити конкурсну заявку (нагадуємо, що їх треба заповнювати на кожну конкурсну роботу окремо), зайдіть на сторінку реєстрація. Введіть Ваш логін і пароль. Виберіть конкурсну категорію для  Вашої роботи. Поля, відмічені зіркою, обов'язкові для заповнення. Після внесення інформації в заявку, перевірте її (надалі учасник редагувати заявки не зможе!!!) та підтвердіть реєстрацію. Перевірка кількості та якості заповнених заявок можлива на сторінці "реєстрація".
Дата закінчення строку реєстрації робіт – 22 квітня 2006 року.
 
5.     По завершенню реєстрації робіт Вам необхідно повідомити оргкомітет і запросити рахунок на оплату участі. Умови оплати вказані на відповідній сторінці.
 
6.     Далі залишається лише відправити роботи в Дирекцію або Представництво Фестивалю. Дата закінчення прийому робіт наведені в описі кожного конкурсу.
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ!
Головні
медіа партнери
 
World Web Studio