Киевский международный фестиваль рекламы
/ Як взяти участь / Акредитація представників та подача робіт

Акредитація представників для участі у заходах Фестивалю і подача робіт в конкурсну програму

Для відвідування заходів Фестивалю, а також подачі творчих робіт в конкурсну програму пропонуємо Вам:
 
1.     Ознайомитися з видами акредитації та визначитися з кількістю представників.
 
2.     Ознайомитися з конкурсною програмою та відмітити необхідні конкурсні категорії
 
3.     Підготувати роботи відповідно до технічних вимог, що ставляться до робіт (вимоги наведені в описі кожного конкурсу)
 
4.     Зареєструвати компанію/себе як учасника.
 
5.     Щоб заповнити конкурсну заявку (нагадуємо, що їх треба заповнювати на кожну конкурсну роботу окремо), зайдіть на сторінку реєстрація. Введіть Ваш логін і пароль. Виберіть конкурсну категорію для  Вашої роботи. Поля, відмічені зіркою, обов'язкові для заповнення. Після внесення інформації в заявку, перевірте її (надалі учасник редагувати заявки не зможе!!!) та підтвердіть реєстрацію. Перевірка кількості та якості заповнених заявок можлива на сторінці "реєстрація".
Дата закінчення строку реєстрації робіт – 22 квітня 2006 року.
 
6.     По завершенню реєстрації робіт Вам необхідно повідомити оргкомітет і запросити рахунок на оплату участі. Умови оплати вказані на відповідній сторінці.
 
7.     Далі залишається лише відправити роботи в Дирекцію або Представництво Фестивалю. Дата закінчення прийому робіт наведені в описі кожного конкурсу.
 
8.     Не забудьте пройти акредитацію та отримати акредитаційні матеріали, починаючи з 12-00 30 травня 2006 року у Кіноцентрі «Зоряний».
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ!
Головні
медіа партнери
 
World Web Studio